بانک پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد دربین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا درسال ۲۰۱۹ قرار گرفت

طبق اعلام نشریه معتبر بنکر (The Banker)، بار دیگر بانک‌پاسارگاد به‌عنوان تنها بانک ایرانی بین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا در سال ۲۰۱۹ با اخذ رتبه ۲۵۶ انتخاب شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانک پاسارگاد، در این رتبه‌بندی که سالانه توسط نشریه بنکر (The Banker) و مؤسسه معتبر برند فایننس (Brand Finance) صورت می‌گیرد، برای ارزش‌گذاری برند بانک‌ها از روش تنزیل جریان ورودی آتی دارایی‌های فکری و برند (Royalties) جهت محاسبه ارزش خالص فعلی آن (Net Present Value) استفاده می‌شود. بر این اساس بانک‌پاسارگاد موفق شد به جهت عملکرد درخشان خویش در سال‌های گذشته، در زمره ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان قرار گیرد.

3065778 - بانک‌پاسارگاد دربین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا درسال ۲۰۱۹ قرار گرفت

پیش از این نیز بانک‌پاسارگاد در سال ۲۰۱۵ و در اولین سال حضور خود در این رتبه‌بندی طبق ارزیابی‌های صورت گرفته از طرف این نشریه موفق شد در رتبه ۳۲۸ بین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا قرار گیرد. در سال ۲۰۱۷ این بانک علاوه بر اخذ رتبه ۱۷۵ بین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا، به عنوان تنها بانک ایرانی در میان ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه نیز انتخاب شد. در سال ۲۰۱۸ بانک‌پاسارگاد به عنوان ۱۶۶ امین برند بانکی برتر جهان بین ۵۰۰ برند برتر بانکی دنیا قرار گرفت.

بانک‌پاسارگاد طبق ارزیابی‌های مؤسسه بنکر، در سال‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی موفق به کسب عنوان بانک سال (Bank of the Year) جمهوری اسلامی ایران شد. همچنین بانک پاسارگاد توسط این مؤسسه در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ ،۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ میلادی، به عنوان بانک برتر اسلامی (Islamic Bank of the Year) جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

اعلام ساعت کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در روزهای پایانی سال ۹۷ و تعطیلات نوروز

از سوی دیگر، بانک پاسارگاد، ساعت کار واحدهای خود را در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ و تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ اعلام کرد. بر این اساس تمامی شعبه‌های بانک در تهران و شهرستان‌ها از تاریخ ۱۸ اسفند تا ۲۷ اسفند سال جاری، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶:۳۰ و در روز پنج‌شنبه مورخ ۲۳ اسفند، از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان خواهند بود. شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در روز ۲۸ اسفند سال جاری نیز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می‌کنند.

همچنین شعبه‌های منتخب بانک‌پاسارگاد در روزهای ۳ و ۴ فروردین سال ۱۳۹۸ از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ مفتوح و آماده‌ی خدمات‌رسانی به مشتریان هستند. مرکز اطلاع‌رسانی و مشاوره بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰، آماده‌ی پاسخگویی به سوالات مشتریان است.

همچنین ببینید

New Italian electric cars are on the way 310x165 - خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

خودروهای برقی جدید از برند خودروساز ایتالیایی

پایگاه خبری دنیای برند، لانچیا خودروی کوچک یپسیلون جدید را در ماه فوریه در طرح …