ایتالیا از سرویس های ابر برندهای اپل و گوگل تحقیق می کند

ایتالیا از سرویس های ابر برندهای اپل و گوگل تحقیق می کند

با توجه به شکایات درباره عملکردهای تجاری ناعادلانه و نقض قوانین حمایت از مشتری در ایتالیا تحقیقاتی درباره سرویس های ذخیره ابر برند اپل، برند گوگل و دراپ باکس در این کشور آغاز شده است.

پایگاه خبری دنیای برند، به نقل از آسوشیتدپرس، سازمان ناظر بر رقابت ایتالیا تحقیقاتی درباره سرویس های ذخیره ابر برندهای اپل، گوگل و برند دراپ باکس آغاز کرده است.

طبق اطلاعات، با توجه به شکایات درباره عملکردهای تجاری ناعادلانه و نقض قوانین حمایت از مشتری در ایتالیا، درکل ۶ فرایند تحقیقاتی درباره سرویس های آی کلاد برند اپل، برند گوگل درایو و برند دراپ باکس آغاز شده است. در این یکی از این تحقیقات «بندهای تبعیض آمیز» در قراردادها نیز بررسی می شود.

سازمان ناظر بر رقابت ایتالیا در حال بررسی این موضوع است که آیا سه برند مذکور شیوه جمع آوری اطلاعات کاربران و استفاده از آنها برای مقاصد تجاری را اعلام کرده اند یا به طور دقیق این موضوع را تشریح کرده اند یا خیر.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

همچنین دلیل دیگر این تحقیقات بررسی این موضوع است که آیا Dropbox در ارائه اطلاعات واضح و قابل دسترسی در مورد چگونگی لغو قرارداد برای کاربران یا پیگیری حل و فصل اختلافات دادگاه موفق نبوده است.

به کانال پایگاه خبری دنیای برند در تلگرام بپیوندید

تحقیقات ایتالیا از این برندهای فناوری بخشی از تلاش قانونگذاران اتحادیه اروپا برای شفاف سازی شرایط سرویس هایی است که برندها در اختیار کاربران قرار می دهند.

همچنین ببینید

افزایش هزینه برند هواوی برای لابی در آمریکا

افزایش هزینه برند هواوی برای لابی در آمریکا

پایگاه خبری دنیای برند، برند هواوی تکنولوژی که با تحریم آمریکا از پروژه های مخابراتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *