انتخاب رشته

انتخاب رشته حضوری یا انتخاب رشته غیرحضوری، کدام بهتر است؟

پایگاه خبری دنیای برند، طی سالهای اخیر گسترش پرسرعت وسایل ارتباطی برای کسی پوشیده نیست و امروزه تقریبا همه ی صاحبان مشاغل گوناگون از این ابزارهای ارتباطی  استفاده های بی شماری می کنندو بدون شک کارهای آموزشی هم از این قاعده مستثنی نیستند.

به هرعنوان، مادراین نوشته نمی خواهیم باشما درمورد ابزارهای ارتباطی و نحوه ی استفاده از این وسایل و مسائل اینچنینی صحبت کنیم، بلکه همانطور که ازعنوان نوشته ی ما معلوم است می خواهیم ببینیم مشاوره حضوری انتخاب رشته کنکور بهتر است یا مشاوره غیرحضوری انتخاب رشته کنکور و مجازی!؟ که به کمک ابزارهای ارتباطی که عنوان شد انجام می شود.

 

بی تردید جواب هایی که به این سوال مهم داده می شود متفاوت خواهد بودو هرفرد ازدریچه ی نگاه خودش به آن می نگرد اما اگرشما داوطلب کنکوری هستید و هنوز برای انتخاب نوع مشاوره دو دل هستید، پیشنهاد می کنم این مطلب را تا انتها بخوانید و بعد تصمیم نهایی را بگیرید.

 

ما از نظر سرعت دسترسی به مشاور، درمشاوره غیرحضوری باتوجه به اینکه شاید می توانیم هرلحظه به مشاور دسترسی داشته باشیم و با ارسال پیام یا تماس، سوالمان را از او بپرسیم نسبت به مشاوره حضوری کار راحت تری داریم و این یک مزیت است، برای مثال شما امکان دارد ساعت ۱۲ شب سوال مهم و فوری برایتان پیش بیاید و دراین ساعت امکان مراجعه به دفتر مشاورتان برای شما ممکن نباشد و دراین مواقع اگر مشاورتان قبول کرده است که هرلحظه پشتیبان شماست می تواند پاسخ سوال شما را بدهد.

 

مزیت دومی که می توانیم برای مشاوره ی غیرحضوری عنوان کنیم این است که مشاوره غیرحضوری فاصله ها را حذف می کند و یک داوطلب می تواند از دورترین نقاط کشور به یک مشاورخوب وصل شود و از او، بااطمینان خاطر مشاوره بگیرد، درصورتی که درمشاوره ی حضوری شاید این داوطلب نمی توانست به خاطر دوری راه، در نوبت های پی درپی به مشاور مراجعه داشته باشد.

 

مزیت دیگر مشاوره غیرحضوری این است که شما می توانید مطالب بیشتری از مشاورتان دریافت کنید، برای مثال یک مشاور شاید نتواند دریک مشاوره ی نیم ساعته تمام مطالب مهم و ضروری را باشما مطرح کند ولی او می تواند همین مسائل را درقالب فایل های متنوع صوتی و تصویری در فضای مجازی باشما به اشتراک بگذارد و شما ازمطالب بیشتری استفاده کنید.

 

مزیت چهارم مشاوره غیرحضوری نسبت به مشاوره ی حضوری این است که شما بیشتر احساس راحتی می کنیدو بهتر مسائل را با مشاورتان درمیان می گذارید، البته این مورد در افراد کاملا متفاوت است و برخی صحبت کردن به صورت حضوری را دوست دارند و برخی افراد معمولا کمی خجالتی هستند و صحبت کردن غیرحضوری را بیشتر می پسندند.

پیشنهاد میکنیم مشاوره های تلفنی انتخاب سبز را نیز بررسی کنید. کافی است روی کلمه لینک کلیک کنید.

همچنین ببینید

درب و پنجره

هزینه ساخت و ساز متاثر از قیمت پروفیل سبک درب و پنجره

پایگاه خبری دنیای برند، آهن یکی از عناصر مهم در صنعت ساختمان‌ سازی به شمار …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x