افزایش تلاش‌ها برای ثبت جهانی برند منبت ملایر

افزایش تلاش‌ها برای ثبت جهانی برند منبت ملایر

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ملایر یک بِرند جهانی و یک بِرند ملی دارد که باید تلاش‌ها را بیشتر کنیم تا هرچه سریع‌تر مبل و منبت ملایر نیز جهانی شود.

به گزارش ایسنا، محمد کاظمی در دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، افزود: نقشه راه شهرستان ملایر بر اساس سند سه‌ ساله توسط استاندار همدان تدوین‌ شده است و همه مدیران وظیفه‌ دارند بر این اساس حرکت و تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم ملایر در ادامه خاطرنشان کرد: کشور ما در شرایطی قرارگرفته که تحریم‌های ظالمانه به مردم فشار آورده و این وظیفه همه مدیران را سخت‌تر می‌کند.

وی با بیان این‌که انتقادات سازنده به دولت وارد است، بیان کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی که وجود دارد تنها مربوط به دولت نمی‌شود و نباید این شرایط را حاصل کار دولت دانست.

کاظمی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی از همه دولت‌ها حمایت کرده‌اند و همواره بر اتحاد و همدلی همه نیروهای نظام تأکید دارند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر نیز با بیان این‌که دشمنان این نظام به دنبال مأیوس کردن مردم از انقلاب و نظام هستند، تأکید کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم و وظیفه مدیران در نظام جمهوری اسلامی بسیار سنگین است، فعالیت یک مدیر نباید محدود به ساعت اداری شود، بلکه مدیر باید جهادی و در طول شبانه‌روز به این مردم خدمت کند. 

قدرت‌الله ولدی افزود: با تلاش، اتحاد و همدلی که بین مدیران شهرستان وجود دارد می‌توانیم ملایر را در همه زمینه‌ها پایلوت و نمونه کشوری کنیم و این به‌ جز با زحمات شبانه‌روزی همه مدیران و همراهی مردم شهرستان مسیر نمی‌شود.

وی از تشکیل شورای راهبردی در ملایر خبرداد و افزود: در این شورا از نمایندگان، بزرگان، احزاب و همه‌کسانی که دل در گروه این شهرستان دارند و حتی اگر در خارج از شهرستان باشند استفاده کرده و سند راهبردی شهرستان را باقوت و قدرت بیشتری در این شورا به‌ پیش می‌بریم.

ولدی تأکید کرد: برای پیشبرد و توسعه همه جانبه شهرستان از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و همه تفکرات به ویژه جوانان پویا، متعهد و فعال و مستعد استفاده می‌کنیم.

همچنین ببینید

آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد

آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد

پایگاه خبری دنیای برند، کمیسیون فدرال تجارت آمریکا روز گذشته شکایتی ثبت کرد تا از …